top of page

Coaching is hot

Op dit moment zijn er vele coaching programma's op de markt: Maxwell, Action coach en LMI, om een paar te noemen. Het zijn stuk voor stuk franchise programma's. Ze zijn allemaal succesvol. Dat is niet zo vreemd. Iedereen die op een hoog niveau moet functioneren moet een coach gebruiken. Het is net topsport. Het zijn juist de beste spelers die het meest uitgeven aan een coach.

Ik ben ook een coach. Wat doet een coach eigenlijk? Een coach helpt je delen te expliciteren, te plannen en deze uit te voeren. Maar het gaat dieper een coach helpt je jouw zelf opgelegde beperkingen te onderzoeken en om deze te vangen door niet beperkende opvattingen.

 
 
 

Recent Posts

See All
The Therapy (Part 2)

The Therapy (Part 2) 23 July 2026 Yesterday I wrote that, from now on, I want to spend more time discussing solutions. By now, we know the diagnosis well enough. That does not mean I will stop writing

 
 
 

Comments


© Miguel Goede, 2024
bottom of page